Protherm RAY 14KEB60ZB 0010023672 od 21 744 Kč - Heureka.cz

Protherm RAY 14KEB60ZB 0010023672

Popis produktu

Parametry produktu

Způsob vytápění
elektrické

Parametry produktu

Způsob vytápění
elektrické

Popis produktu

Pro ohřev i vytápění

Chcete najednou vyřešit vytápění i ohřev vody? V tom případě doporučujeme kondenzační kotel Immergas VICTRIX Zeus, který splní požadavky i náročných uživatelů. Tento nástěnný kotel disponuje uzavřenou spalovací komorou a během vytápění dosahuje výkonu v rozpětí od 3,5 až do 25 kW. Jeho součástí je navíc velkokapacitní bojler o objemu 45 l.

Jeho nízkou spotřebu zajišťuje modulované a energeticky úsporné čerpadlo. Třída energetické účinnosti vytápění i třída energetické účinnosti ohřevu TUV se pyšní označením A. Deklarovaný zátěžový profil kotle je XL.  

Snadné připojení

Součástí kotle VICTRIX Zeus je také elektronické vybavení, a proto k němu můžete připojit i řídicí jednotku CARV2 a to v drátovém i bezdrátovém provedení. Obě jednotky pak umožňují nejen monitorování kotle, ale také jeho vzdálené ovládání a regulaci teploty.

Elektronika kotle umožňuje připojit také zónové jednotky DIM ErP nebo rovnou samostatnou zónovou centrálu.

Bohatá výbava

Mezi další praktické funkce kotle VICTRIX Zeus patří například doběh čerpadla, protinámrazový systém či automatický by-pass. Jistě také oceníte autodiagnostiku zobrazující se na displeji.

Z bezpečnostních důvodů disponuje kotel Immergas elektrickým krytím IPX5D. Připojení vám usnadní standardizované připojení DIN. Dle normy ČSN EN 483 spadá tento model do třídy NOx – 6.  

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.