Baxi ECO FOUR 24 F

• Není tak velký,zabere méně místa,ohřívá vodu

• Vzhled a velikost,po měsíci zatím funguje na 100%

Doporucuji

• dobrá cena, dobrý výkon, jednoduchá obsluha
    • od září se nebudou dát instalovat díky EU, tak raději pospíchat s rozhodnutím, než pak muset kupovat dražší

doporučuji, ověřeno dlouholetým užíváním

Rozměry
Výška (mm) 730
Šířka (mm) 400
Hloubka (mm) 299

• digitální ovládací panel s širokým LCD displejem
• kompaktní hydraulická jednotka s elektrickým trojcestným
ventilem
• příprava pro zapojení do solárního systému Baxi
• elektrický trojcestný ventil na zpátečce jako ochrana proti tepelným šokům
• možnost připojení externího zásobníku (modely pro vytápění).
Nastavení teploty vody TUV se provádí přímo na kotli.

Hydraulický systém
• Elektrický trojcestný ventil
• Tichý hořák
• Primární výměník z mědi a s ochrannou protikorozní slitinovou vrstvou
• Sekundární výměník z nerez oceli
• Automatický by-pass
• Oběhové čerpadlo s nízkou spotřebou a zabudovaným odvzdušněním
• Funkce proti zablokování čerpadla a trojcestného ventilu, která zasahuje každých 24 hodin
• Pojistný ventil okruhu topení 3 bary

Kontrolní a bezpečnostní prvky
• Bezpečnostní termostat přehřátí primárního výměníku
• Hydraulický tlakový spínač, který zablokuje přívod plynu v případě nedostatku vody
• Bezpečnostní manostat pro kontrolu správného odtahu spalin (modely F)
• Bezpečnostní termostat pro kontrolu správného odtahu spalin
• Manometr pro okruh vytápění
• Elektronický teploměr

3zákazníci nedoporučují produkt

• Až se vám kotel pokazí,tak se z ceny náhradních dílů a následné opravy s prominutím po------.

• -E25 z neznámeho důvodu nikdo neví co to znamená

koupil jsem si tento kotel více méně k účelu ohřevu teplé vody, proto že vytápím dřevem. Mám ho 2 roky, od 1,5 roku pořád vyskakuje chyba E25 a volal jsem na to už asi tucet servisáků. Všichni na to hledí, jako na svatyni v kumbale. Nikdo takovou chybu neviděl nikdo neví co s tím je. Zvyšoval se mi tlak. Koupil jsem si k němu Dražice bojler. ten po dvou letech odešel , tak jej zreklamovali. Po výměně opět E25 při ohřevu vody. Topení funguje, ale proto jsem si ho nekupoval. Když je zastaven přívod do bojleru vše v pořádku. Nedoporučuji tento kotel. Při nákupu plynového kotle si zjistěte co máte kolem za lidi a čemu rozumí. Tomuhle kotli v Moravskoslezském kraji asi nerozumí nikdo. Přitom mi to připadá jako totální banalita ˇbud je problém v odvzdušnění, nebo je v okruhu bordel. Nevím ale opravit na tomto kotli totální blbost se zdá, jako nadlický úkol. Takže jsou jen dvě možnosti:
    A) Možná, tady máme same servisní tupce a týká se to všech kotlů.

B) Nebo je to kotel z marzu, kterému rozumí jen marťani. Nevím už na koho se obrátit.
    Pokud by někdo měl tušení prosím ozvěte se na tel:774893307.

Jinak s tímto kotlem jedině na šroťák. Jsem neskutečně vytočený. Zapltil jsem tuctu šašků, kteří si přišli dát kafe a pokecat o životě tucet peněz a situace je pořád stejná.

• Není tak velký,zabere méně místa,ohřívá vodu

• výborně topí + teplá voda

doporučuji kupovat.

• Vzhled a velikost,po měsíci zatím funguje na 100%

Doporucuji

• dobrá cena, dobrý výkon, jednoduchá obsluha

doporučuji, ověřeno dlouholetým užíváním

Dobrý poměr výkon/cena/kvalita.

• , zakoupeno v TOPENÍ NEJLEVNĚJI

Již můj druhý kotel v druhém domě. To hovoří za vše

• , zakoupeno v eProvas.cz

• Cena produktu